Hakkımızda

Asfer, 2006 yılında hem imalat hem de pazarlama yapmak üzere Yozgat'ta ticaret hayatına başlamıştır. Zaman içinde hızlı bir şekilde kurumsal yapıya geçmiş, düzenli ve disiplinli çalışma temposu sayesinde pazarlama ağını günden güne genişletmiştir. Bugün, 40'ı aşkın şehire bizzat kendi araçlarıyla satış ve dağıtım hizmeti vermekte, ve her geçen yıl dağıtım ağına yeni şehirler eklemektedir. Konya'ya açtığı şube sayesinde tarım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor, fuar ve iş gezileri ile sektörün gelişim alanlarını tesbit ederek şirketi sürekli daha yeniye taşıyor. 

ASFER, müşterisinden aldığı güven ve kendi bilgi birikimini birleştirerek her geçen gün bir adım daha ileriye gitme fikriyle ürün çeşidini sürekli artırarak Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Kuruluştan beri benimsediğimiz doğruluk, dürüstlük, kalite ve hizmet anlayışı ile müşterimizin taleplerini en hızlı ve en uygun şekilde karşılamaktır.

Vizyonumuz: Tarım aletleri yedek parça toptancılığı denildiğinde aklınıza gelen ilk üç firmadan birisi olmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,

SİZ VARSANIZ BİZ DE VARIZ!

 

                                        

 

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X